Krátce o SPOZ

Sbor pro občanské záležitosti má od roku 2016 v rámci stránek Obecního úřadu v Kotvrdovicích svoji samostatnou rubriku, v rámci které vás budeme informovat o pořádaných akcích – vítání občánků, setkání jubilantů, apod. Všechny tyto informace postupně doplníme i o dosud nezveřejněné fotografie,

Zcela nově zavádíme SPOLEČENSKOU RUBRIKU na úvodních obecních stránkách. Zde budeme zveřejňovat jednak méně radostné události – smuteční oznámení našich spoluobčanů, ale zejména bychom rádi publikovali blahopřání k významným jubileím a životním událostem (tak jak tomu bývalo dříve v novinových společenských rubrikách nebo „blahopřáních z rádia – na přání“.

Takže pokud budete mít zájem popřát rodičům, sourozencům či kamarádům k narozeninám, výročí svatby nebo jiným významným událostem formou krátkého přáníčka – stačí zaslat na adresu správce webu Hany Šenkýřové potřebné údaje (kontaktní údaje jsou uvedeny v kontaktech) a tyto budou ve Společenské rubrice zveřejněny.

Věříme, že kromě rozhlasového blahopřání v obecním rozhlase si i tato modernější forma komunikace najde v Kotvrdovicích svoje příznivce, protože na internet si v dnešní době našli cestu nejen mladí, ale i starší spoluobčané. A tak jak si dříve rádi v novinách prohlíželi blahopřání a vzpomínky na svoje známé, tak je příjemně potěší i tato nová forma zveřejnění.

Nejbližší připravovaná událost

Zobrazit více událostí »

Poslední proběhlá událost

Zvolte si období: 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

11. 11. 2012 - Vítání občánků - listopad

V neděli 11.11.2012 v 11 hodin se uskutečnilo letošní druhé „Vítání nových kotvrdovských občánků“.

Stejně jako na jaře, tak i nyní na podzim jsme uvítali 6 nových občánků, přičemž shodou okolností byl zachován i stejný poměr děvčat a chlapců, a to 5:1.

Stejně jako na jaře, tak i nyní na podzim jsme uvítali 6 nových občánků, přičemž shodou okolností byl zachován i stejný poměr děvčat a chlapců, a to 5:1.

  • Tereza  Šenkýřová,  * 27.4.2012,  Kotvrdovice 312
  • Karolína  Halámková,  * 18.6. 2012,   Kotvrdovice 168
  • Tereza  Halámková,  * 18.6.2012,   Kotvrdovice 168
  • Patrik  Husárek,   * 29. 7. 2012,   Kotvrdovice  134
  • Anna  Musilová,  * 11.7. 2012,  Kotvrdovice 198
  • Pavla  Vágnerová,  *  2.9.2012,   Kotvrdovice 242

Svoji nadvládu v tomto ročníku děvčata ještě posílí, protože jediný zástupce Patrik Husárek se s maminkou Martinou, rozenou Šlofovou, budou stěhovat do Ruprechtova. Po 3leté odmlce jsme opět uvítali dvojčátka, malé slečny Halámkovy na Žlebě v rodině Šebelových doplnily dosud poslední kotvrdovská dvojčata – chlapce Kostkovy.

Zatímco malá Anička Musilová, která zatím bydlí v Ostrově, měla na vítání premiéru, manželé Vágnerovi a Šenkýřovi si s námi tuto slavnost zopakovali. Měli jsme tu čest uvítat je – po jejich prvorozených dětech Natálce a Davídkovi  - s jejich druhými potomky.

Zajímavostí tohoto vítání bylo, že nejen všichni noví občánci byli pouze z dolního konce – ze Žlebu a z části za Dvorem, ale dokonce i skoro všichni účinkující včetně malých recitátorek.

I tentokrát doprovodili naše nejmenší nejen babičky a dědečkové, ale i ostatní členové rodin, takže v plně obsazené tělocvičně základní školy, kde se již tradičně tato slavnost koná, zavládla příjemná sváteční pohoda.


15. 4. 2012 - Vítání občánků - duben

Dne 15.4.2012 se uskutečnilo první letošní vítání nových občánků, narozených od října 2011 do března 2012. Přivítáni byli: Tesař Kryštof, Varnerová Adina, Průchová Klára, Hlaváčková Markéta, Horáčková Michaela, Karásková Nikol.

Zobrazit celý text »

Zobrazit více událostí »

Připravujeme
Změny na webu
16. 2.

Nový záznam v Proběhlých akcích: vítání občánků

16. 2.

Nový záznam v Kalendáři: zájezd do divadla - muzikál DUCH

Z naší fotogalerie

Gratulace jubilantům

Web Obce Kotvrdovice

partner-kotvrdovice